FIRSTCYCLING
Väg
Väg
Amatör
Junior
Cykelcross
MTB
Bana
Fantasy
Lopp & Resultat
Lag
Ranking
Russia ITT-U23
Nationell Mästare, En-dags lopp, 5. juli 2019, Russia
Tävlingsinfo
Resultat
Historia
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2005
2004
2001
Resultat
Embed Results
Nationer
Russia
DoB?
Nr
Cyklist
Född
Lag
Tid
UCI
01
Stepanov
Andrei
1999
Moscow Region
32:34
25
02
Kazanov
Evgenii
1998
Zabaykalski Krai
+ 15
15
03
Fokin
Mikhail
1997
Moscow Region
+ 44
10
04
Sherstnev
Timofei
1999
Moscow Region
+ 53
5
05
Nekrasov
Konstantin
1999
Moscow Region
+ 56
3
06
Popov
Anton
1999
Gazprom - RusVelo
+ 57
07
Potekalo
Nikolai
2000
SSHOR-Korenkova
+ 01:10
08
Fatkullin
Valeriy
1998
Tyumen Region
+ 01:23
09
Martynov
Nikita
1999
Moscow Region
+ 01:25
10
Plakushkin
Sergei
1997
Krasnodar Region
+ 01:28
11
Kurianov
Sergey
2000
Tyumen Region
+ 01:33
12
Kugaevskiy
Gleb
1999
Tyumen Region
+ 01:34
13
Shulchenko
Nikita
1999
Samara Region
+ 01:36
14
Tikhonin
Evgenii
1998
Moscow Region
+ 01:37
15
Vtyurin
Anton
2000
Gazprom - RusVelo
+ 01:41
16
Borzov
Dmitriy
1999
Samara Region
+ 01:41
17
Asabin
Kontantin
1999
TatNeftVelo Sports School
+ 01:42
18
Khalikov
Bulat
1999
Samara Region
+ 01:46
19
Sidorov
Igor
1999
Tyumen Region
+ 01:48
20
Shakotko
Alexander
1999
MGFSO
+ 01:53
21
Sveshnikov
Pavel
1998
Dynamo Moscow
+ 01:55
22
Zatsepin
Serguey
2000
Dynamo Moscow
+ 01:57
23
Dorogavtsev
Pavel
1999
-
+ 02:03
24
Grishin
Maksim
1997
Samara Region
+ 02:10
25
Kosmachev
Gleb
2000
Tyumen Region
+ 02:14
26
Nichipurenko
Pavel
1998
Omsk Region
+ 02:17
27
Kryzhanovskiy
Arseniy
1998
Roojai
+ 02:23
28
Kniazev
Nikita
1997
Samara Region
+ 02:30
29
Vikulov
Eugene
2000
Moscow Region
+ 02:31
30
Yatsenko
Ivan
2000
SSHOR-Korenkova
+ 02:36
31
Galeev
Aynur
1998
Respublika Tatarstan
+ 03:04
32
Levashov
Zakhar
1998
Udmurt Republic
+ 03:07
33
Fedotov
Grigoriy
1998
Udmurt Republic
+ 03:09
34
Losev
Ilya
1998
Sestroretsk
+ 03:24
35
Denisov
Nikolay
1997
Omsk Region
+ 03:25
36
Rayevskiy
Rodion
1999
Omsk Region
+ 03:33
37
Popov
Anton
1999
Gazprom - RusVelo
+ 03:34
38
Stepanov
Vladislav
1999
TatNeftVelo Sports School
+ 03:34
39
Ovchinnikov
Yevginiy
2000
-
+ 03:37
40
Lukianov
Nikita
-
-
+ 03:57
41
Yakovlev
Vladimir
2000
Samara Region
+ 04:05
42
Starchenko
Nikita
1998
Dynamo Moscow
+ 04:17
43
Staroselcev
Iliya
-
-
+ 04:21
44
Ahmetzianov
Sergey
-
-
+ 04:53
45
Ulanov
Nikita
-
-
+ 05:45
46
Zakirov
Ruslan
-
-
+ 08:07
47
Ivanyuk
Nikolay
1999
Smolensk Region
+ 08:57
48
Tsirulnikov
Dmitry
2000
Smolensk Region
+ 11:35
49
Naumov
Maxim
-
-
+ 35:54
Information
Russia ITT-U23
Samara
5. juli 2019
CN